O Nas

Biuro Rachunkowe Partner rozpoczęło swoją działalność w 1998r, a od 2001 roku funkcjonuje w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Biuro posiada Licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych nr 9848/2005. Ponadto bezpieczeństwo klientów biura zapewnia nasze ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. na sumę 1 milion zł.

Aktualnie obsługujemy ok. 70 podmiotów, z czego 40% to spółki kapitałowe, w tym podmioty zagraniczne.

Zatrudniamy 14 pracowników w tym 9 księgowych i 3 specjalistów z zakresu kadry i płace. Stale podnosimy kwalifikacje pracowników poprzez zapewnienie uczestnictwa w szkoleniach a także wspieranie ich rozwoju. Aktualnie kilku pracowników jest w trakcie studiów związanych z rachunkowością i finansami.

Współpracujemy z kilkoma doradcami w zakresie prawa gospodarczego, podatkowego, finansów i zarządzania, windykacji należności oraz procedur celnych, a także przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych wraz z zapewnieniem finansowania obcego.

Biuro Rachunkowe Partner zapewnia swoim klientom wysoką jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo, a komplementarny charakter naszej oferty daje możliwość wsparcia procesów decyzyjnych w Państwa firmie i poprawy efektywności jej funkcjonowania na rynku.